Een afbeelding op de achterkant plaatsen
De achterkant van je ontwerp openen
Selecteer aan de rechterkant van het scherm in de ontwerpstudio de optie Achterkant.
Kiezen hoe je met achterkant wilt beginnen
Kies een van de volgende opties:
Het ontwerp van de voorkant dupliceren: kopieert alles van de voorkant van je product naar de achterkant, zodat je dezelfde opmaak en stijl kunt aanhouden.
Beginnen met een blanco ontwerp: opent een lege achterkant, zodat je zelf een hele nieuwe opmaak kunt maken.
Een sjabloon kiezen: hiermee kun je beginnen met een vooraf ontworpen opmaak die je met je eigen tekst en afbeeldingen kunt aanpassen.
Je afbeelding uploaden
Voeg een afbeelding toe met Upload je ontwerp. Je kunt een nieuwe afbeelding uploaden, een afbeelding kiezen uit je opgeslagen uploads of de afbeelding direct naar je ontwerp slepen en neerzetten. Je moet ingelogd zijn om toegang te krijgen tot afbeeldingen die je eerder hebt geüpload.
De afbeelding bewerken en positioneren
Selecteer de afbeelding om die naar wens te vergroten, te verkleinen, te verplaatsen of aan te passen.
